تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر/نوساز/اسانسور دار/غرق درنور

95متر/نوساز/اسانسور دار/غرق درنور

21 ساعت پیش در فاز 1

متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
‏7,890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,052,000 تومان
طبقه
2
بنام تنها قدرت جهان هستی ❤️

⚜️دپارتمان افتخار ⚜️

✅️سند تکبرگ با استعلام رسمی
✅️اخذ وام ب عهده کارگزار ما
✅️رهن واحد خریداری شده ب عهده ما
✅️بازدید هر روز حتی روز های تعطیل

مشخصات واحد؛
95متر خوش نقشه روبنم
طبقه دوم با اسانسور
سالن پرده خور
پارکینگ وانباری اختصاصی

✔️تمامی واحد ها سند تک برگ 6 دانگ عرصه وعیان

پاسخگویی تا 00:00
مشاور شما مومنی