تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر وکالتی روبه نما

95متر وکالتی روبه نما

6 ساعت پیش در ثابتی

متراژ
95
ساخت
1396
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,465,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,000,000 تومان
طبقه
2
سلام یک واحد اپارتمان وکالتی 95متر رو به نما دارای سند مادر بنجاق کد رهگیری مدارک تکمیل..طبقه دوم باهمسایه های محترم ساختمان خلوت کلا 8 واحد ..کف سرامیک درجه یک ..سالن پرده خور اتاق خواب هردو نور گیر ..سیستم گرمایشی بخاری سرمایشی کولر ابی ..اسانسور دارد انباری دارد ..فاقد پارکینگ ..دوستان عزیز این ساختمون بسیار محکم ساخته شده در حد سند دار ساخته شده ازلحاظ استقامت و محکم بودن..هر کی خرید خیرشو ببینه ..قیمت باحترام متری 47 میلیون تمن..ادرس ملک هم انتهای خیابان 48 دستگاه..