تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر کم واحد با امکانات آفتابگیر شهرزیبا

95متر کم واحد با امکانات آفتابگیر شهرزیبا

10 ماه پیش در شهر‌زیبا

متراژ
95
ساخت
1382
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬999٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
73٬673٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
95متر 2خواب خوش نقشه و شیک
سالن بزرگ و پرده خور قدی روبه آفتاب
کم واحد نما و مشاعات سنگ
پارکینگ و انباری سندی
غرق در نور و آفتاب با تراس بزرگ
سند تک برگ شخصی
شدیدا پول لازم
مشاور شما متین