تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر2خواب فول امکانات فلکه اول تهرانپارس

95متر2خواب فول امکانات فلکه اول تهرانپارس

19 ساعت پیش در تهران پارس

متراژ
95
ساخت
1382
قیمت کل
‏22,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏240,526,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا

95متر
2خواب
طبقه 3
پارکینگ
انباری
آسانسور
بالکن
سالن مربع پرده خور
هرچه سریعتر برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید