تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر2خوابه طبقه سوم فول امکانات

95متر2خوابه طبقه سوم فول امکانات

2 روز پیش در امام حسین(ع)

متراژ
95
ساخت
1405
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,920,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏136,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
املاک ممتاز

آپارتمان 95متر دوخوابه

طبقه سوم .نورگیر عالی

دارای پارکینگ اختصاصی و آسانسور

مالک منعطف در بهترین لوکیشن

جهت بازدید همین حالا تماس بگیرید کارشناس امور ملکی مهرداد هیراد