تائید
فروش مسکونیآپارتمان95مترمفید/پارکینگ جدا/عبورمجزا/فول لوکس اول دوشان

95مترمفید/پارکینگ جدا/عبورمجزا/فول لوکس اول دوشان

1 ساعت پیش در سنندج

متراژ
120
ساخت
1405
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏37,083,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
2
اگه یه مورد مستقل فول لوکس اعیانی بدون ایراد میخوای که موقعیتش عالی باشه و تازه ساخت و بدون ایراد باشه این مورد مخصوص خود شماست

120متر زمین
95مترمفید
✅عبورمجزا(مستقل)
✅پارکینک به صورت احتصاصی و بدون مزاحم
✅امتیازات کاملا به صورت مجزا(مستقل)
✅کابینت و کمد دیواری فول mdf
✅کف گرمایش
✅کناف و نورپردازی دورتادور منزل(حتی سرویس ها)
✅موقعیت عالی(کوچه سوم دوشان)
✅دسترسی کامل به هر دو خیابان اصلی دوشان

چه چیزی این مورد رو خاص کرده؟

1-چون عبور و امتیازش مجزاست کامل حس مورد ویلایی رو میده

2-فول لوکس بدون یک ریال خرج سلیقه ی عالی تو این خونه به کار رفته که به هر چیدمانی و دیزاینی میخوره

3-موقعیت عالی کوچه ی کاملا تازه ساخت 8 متری که به دو خیابان اصلی دوشان وصله

4-ارزش افزوده سالانه ملک باعث میشه این مورد روز به روز با ارزش تر بشه

پس فرصت رو از دست ندید و همین حالا برای بازدید و هماهنگی تماس بگیرید☎️

املاک کوبان
فقط خونه نمیفروشه
آیندتو میسازه