ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
96 متر سند تکبرگ ، فول بازسازی خوشگل ، فاز2
96 متر سند تکبرگ ، فول بازسازی خوشگل ، فاز2
1 هفته پیش در فاز 1 مهستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
96
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
3,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
38,541,000 تومان
تعداد کل طبقات
3
عرض ادب
96 متر _ فول بازسازی شده
نمای آپارتمان سنگ
فاز 2 محله 2
30 ثانیه پیاده روی تا تمامی امکانات رفاهی
نقشه کاملا دکوراسیون پذیر
470 میلیون تومان بابت رهن مستاجر تا برج 7 از مبلغ کل کسر گردیده است
به سوالات شما با اشتیاق پاسخگوییم
املاک امیر پاشا
مشاور شما مانی بخشی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت