تائید
فروش مسکونیآپارتمان96 متری فاز صفر پارکینگ انباری مسقف

96 متری فاز صفر پارکینگ انباری مسقف

1 هفته پیش در فاز صفر

متراژ
96
ساخت
1404
قیمت کل
‏430,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,479,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️در کنارتان خواهیم بود تا بهترین ملک مورد نظر خود را انتخاب کنید ⭕️
«پرند، شهری با آینده ای روشن در نزدیکی تهران
خرید امروز در پرند یعنی سرمایه گذاری هوشمند برای فردا.

رشد سریع منطقه، زیرساخت مدرن و قیمت های منطقی، فرصت هایی هستن که نباید از دست داد.

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید
خانم فتحی