تائید
فروش مسکونیآپارتمان96متر آپارتمان/سالن پرده خور/شهرک شقایق

96متر آپارتمان/سالن پرده خور/شهرک شقایق

2 سال پیش در فردیس

متراژ
96
ساخت
1386
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬187٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
،دپارتمان املاک بزرگ کارو،

96متر آپارتمان سالن پرده خور

3 خواب دارای نور مستقیم

آشپزخانه بزرگ

پارکینگ وانباری دو بالکن در دوسمت واحد

درب ورودی ریموت،دوربین مداربسته

هر پاگرد 2 واحد
___________________________________________
مشاور شما:یوسف قدمی
___________________________________________
آدرس دفتر:قریشی شمالی،مجتمع آوین سنتر،بلوک A،طبقه 5،واحد 501
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور یوسف قدمی زاد

آژانس املاک کارو

صداقت قدم اول هر کاری ، ولو به ضررمان باشد .