تائید
فروش مسکونیآپارتمان96متر آپارتمان همکف /خوش نقشه /تک واحدی

96متر آپارتمان همکف /خوش نقشه /تک واحدی

2 هفته پیش در شهر قدس

متراژ
96
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,470,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏36,145,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
سرویس بهداشتی
ایرانی و فرنگی
«به نام یگانه الله »

با سلام ، خانم مقدم هستم مشاور شما
با یک تماس فروش ملک های خود را به ما بسپارید

✅تمیز و خوشه نقشه
✅تک واحدی ، با ساختمانی کاملا آرام
✅لوکیشن عالی ،
✅موقعیتی عالی برای سکونت یا سرمایه گذاری
✅دسترسی راحت و آسان برای خدمات شهری و رفاهی
✅ اتاق ها بزرگ و تخت خور
✅آشپزخانه ، کابینت فول
✅دارای سرویس ایرانی و فرنگی
♻️برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرین
♻️آدرس دفتر ، ابتدای عوارضی ، املاک دپارتمان کاخ