ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
96متر/دو واحدی کم تعداد/پرندفازشش
96متر/دو واحدی کم تعداد/پرندفازشش
5 ساعت پیش در فاز 2
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
96
ساخت
1405
قیمت کل
2,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
30,729,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
با سلام خدمت شما
❇️❇️فروش آپارتمان خاص در بهترین موقعیت مکانی فاز شش با دسترسی آسان به مراکز درمانی خرید آموزشی و.....❇️❇️
⏪عکسها متعلق به واحد هست⏩
↩️واحد فول لاکچری شده فقط ی دست مبل و تلویزیون لازمه برای سکونت
↩️پارکینگ محوطه محصور شده با گیت نگهبانی 24ساعته
↩️700میلیون توی واحد هزینه شده ببینید خودتون متوجه می شید همه وسایل با گارانتی 3ساله می باشد
↩️مبلغ 350میلیون بابت رهن دادن واحد کسر شده (اختیاری واحد تخلیه می باشد)
↩️مدارک توسط وکیل دادگستری چک میشه پرداخت شما بعد از استعلام انجام میشه پس با خیال راحت ببینید و پسند کنید
⚜️مشاور تخصصی ملک:خانم بیرانوند ⚜️
✅ اصالت ما اعتبار ماست✅
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت