96متر/پارک سندی جای دو ماشین/واحد جلو/لوکیشن مرغوب
3 روز پیش در بهارستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
96
ساخت
1394
انباری
ندارد
قیمت کل
4,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
50,000,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
Teras home real state
______________________________________________
⚜️ 96 متر دو خواب بازسازی شده⚜️
✅ امکانات و ویژگی ها:
⚜️ 2 خواب استاندارد با نورگیری کامل
⚜️ نقشه مربعی قابل چیدمان /تفکیک شده
⚜️بدنه کامل کاغذ دیواری درجه یک
⚜️ تراس واقع در سالن / نورگیری کامل در طول روز
⚜️سالن سرتاسر پرده خور
⚜️هر دو خواب دارای کمد دیواری
⚜️کابینت هایگلاس / گاز و هود صفحه ای درجه یک
⭐️قابلیت رهن تا 550م در صورت کمبود نقدینگی
برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید،تماس بگیرید. ☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.