تائید
فروش مسکونیآپارتمان97 متر / سند تک برگ / شاهد

97 متر / سند تک برگ / شاهد

2 هفته پیش در گرمدره

متراژ
97
ساخت
1397
قیمت کل
‏8,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,690,000 تومان
طبقه
4
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️املاک دهقان دارای مجوز رسمی اتحادیه⚜️

❌جهت فروش و اجاره با ما در تماس باشید❌

✅امکانات و جزئیات✅
97 متر / طبقه 4 / 2 خواب
سند تک برگ
بسیار شیک و خوش نقشه
نما سنگ
مشاعات سنگ
قابلیت رهن تا 1.000.000.000 تومان
قابلیت دریافت وام تا 800.000.000 میلیون
با مبلغ 6.900.000.000 تومان صاحب خانه شوید
⚜️یک تماس کافیست تا خانه ای ببینید که هر روز منتظرش بودید⚜️

❌مشاور تخصصی گرمدره : آرمین زمان ❌

✅آدرس شعبه گرمدره شمالی : خیابان شهدا جنب افق کوروش املاک دهقان

✅آدرس شعبه گرمدره جنوبی : شهرک شاهد خیابان انقلاب جنب شاهد 5 غربی املاک دهقان✅