تائید
فروش مسکونیآپارتمان97م نماباز/signature property/تراس قابل چیدمان

97م نماباز/signature property/تراس قابل چیدمان

1 روز پیش در فاز 4

متراژ
97
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏100,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️در بازار امروز، فایل قابل دفاع کم است⚜️

سلام و ارادت؛مهرگان هستم
تحلیل گر بازار آپارتمان در اندیشه و مشاور معاملات تهاتری.

✅ارائه یک Signature Property در مجتمع کوهسار فاز4، سازه مهندس جبارزاده:

97 متر با پلان مهندسی و حداقلِ پِرت فضا
دو خواب با هندسه کاربردی
جهت نما با عدم اشراف
پروژه با Concept شخصی ساز
دو بلوک با هویت معماری متمایز
پنجره های قدی سرتاسری با نورگیری پویا
تراس قابل چیدمان
مشاعات منظم شامل لابی، لابی من و سالن اجتماعات

☑️گزینه ای مناسب برای خریدارانی که
آرامش مجتمع و کیفیت سازه برایشان اولویت است.

برای دریافت جزئیات و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.

مهرگان | تحلیل بازار، مبنای هر معرفی است!