تائید
فروش مسکونیآپارتمان97متر / 2خواب / طبقه پنجم طبقه اول هم موجوده

97متر / 2خواب / طبقه پنجم طبقه اول هم موجوده

1 هفته پیش در کارگر شمالی

متراژ
97
ساخت
1380
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,103,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
(( به نام خالق هستی ))

✅97متر 2خواب
✅️5طبقه 2واحدی
✅️طبقه پنجم و طبقه اول برای فروش هستش
✅️بازسازی شده
✅خوش نقشه / دلباز
✅نورگیر فوق العاده
✅️بدون کوچکترین پرتی
✅️پارکینگ موتور دارد
✅️پارکینگ اجاره ای در ساختمان موجود میباشد
✅️طبقه اول 16/200
✅️طبقه پنجم 16/500
✅لوکیشن عالی

⬅️ دسترسی آسان به مترو/ پارک لاله و غیره،....➡️

⚜️ مشاور شما: علایی ⚜️