تائید
فروش مسکونیآپارتمان97متر/فول/اسفندیاری

97متر/فول/اسفندیاری

1 هفته پیش در دولاب

متراژ
97
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏136,082,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
٫٫به نام پروردگار قلم٫٫

نقدینگی از شما فقط 11 ملیارد تومان میباشد

قابلیت رهن تا 1 ملیارد تومان

10 درصد بابت سند نگه داشته میشود

قیمت پارکینگ جداگانه میباشد

❗️تاپ لوکیشن محله دولاب❗️

فایل های مشابه مناطق 13 تا 15 موجود میباشد

مشاور تخصصی در امور املاک:
٫٫کوروش٫٫