تائید
فروش مسکونیآپارتمان97متر نوساز کلید نخورده فول در قیام جنوبی

97متر نوساز کلید نخورده فول در قیام جنوبی

1 هفته پیش در تاکسیرانی

متراژ
97
ساخت
1405
قیمت کل
‏22,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏228,865,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا
✅97متر
✅بالکن
✅2تا حمام(یکیش مستر می باشد)
✅سیستم کابینت هوشمند
✅کابینت نئو کلاسیک
✅کمد دیواری
✅تی وی وال
✅کف سنگ
✅فروشنده واقعی
✅جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید تماس بگیرید
✅ساعت بازدید 5الی8عصر
✅پیامک پاسخگو نیستم
✅همکاران محترم املاک تماس نگیرند فایل شخصی می باشد

املاک الماس
مشاور قاسمی

ادرس دفتر:نبرد شمالی پایینتر از چهارراه فرزانه روبروی کوچه اسماعیلی پلاک623

با ما مثال الماس بدرخشید