تائید
فروش مسکونیآپارتمان97متری سنددار 3 طبقه شاهین ویلا بنیاد

97متری سنددار 3 طبقه شاهین ویلا بنیاد

2 هفته پیش در ۳۵۰ متری

متراژ
97
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏62,886,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✅️97 متری شمالی سنددار

✅️3 طبقه تک واحدی
✅️موجود طبقه 2 و3

مستاجر 300 رهن ماهی 8000 میلیون کرایه ✅️

✅️پارکینگ سندی

پذیرایی پرده خور هر دو خواب نورگیر✅️

بازدید باهماهنگی قبلی

بهترین موقعیت دسترسی ب امکانات رفاهی
مشاور خانم مبارکی