تائید
فروش مسکونیآپارتمان98 آپارتمان / آریاشهر نوساز

98 آپارتمان / آریاشهر نوساز

9 ساعت پیش در پادادشهر

متراژ
95
ساخت
1400
قیمت کل
‏8,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,947,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
⚜️املاک مرادی ⚜️
⚜️ موسوی هستم مشاور و همراه شما ⚜️

مالک اوست

مشخصات فایل:

✅95متر ⚜️
✅2 خواب ⚜️
✅سالن قابل چیدمان ⚜️
✅بالکن قابل چیدمان ⚜️

✅بهترین طبقه ساختمان ⚜️
✅سال ساخت 1400⚜️
✅موقعیت استثنایی ⚜️
✅️واحد جلو⚜️
✅️پارکینگ سندی⚜️
✅️آسانسور هشت نفره نامبروان⚜️

❌❌آدرس به صورت حضوری داده میشود ❌❌
❌❌آدرس به صورت تلفنی داده نمیشود ❌❌
لطفاً تقاضای آدرس نکنید