تائید
فروش مسکونیآپارتمان98 متر 2 خواب نوساز 3 نبش پارکینگ 5 متر انباری

98 متر 2 خواب نوساز 3 نبش پارکینگ 5 متر انباری

1 روز پیش در زاهد گیلانی

متراژ
98
ساخت
1405
قیمت کل
‏16,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏163,265,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
مسکن کرمی
⚜️****⚜️

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

꧁☬ طاها ☬꧂

⭐ فوق العاده نورگیر ☑️

⭐ 98 متر ☑️

⭐ 2 خواب ☑️

⭐ طبقه 4 ☑️

⭐ 3 نبش ☑️

⭐ پارکینگ ☑️

⭐5 متر انباری سندی ☑️

⭐ 5 الی 10 درصد بابت سند ☑️

⭐ دسترسی بسیار عالی ☑️
( مترو ابن سینا. امام علی و...)

⭐ خارج از طرح ☑️

⭐لوکیشن این آگهی املاک است ☑️

⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

آدرس املاک : مطابق با موقعیت آگهی
خ پیروزی کنارگذر امام علی شمال خ ثاراله پ 44