تائید
فروش مسکونیآپارتمان98 متر آپارتمان اوایل رفیعی / فول امکانات

98 متر آپارتمان اوایل رفیعی / فول امکانات

1 هفته پیش در نرگس

متراژ
98
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,979,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️برند منطقه
✔️زمین جنوبی واحد رو به آفتاب
✔️فوق العاده خوش نقشه بدون پرتی
✔️کابینت نئوکلاسیک
✔️پنجره قدی رو آفتاب
✔️ساختمان با نظم و مدیریت قوی همسایگان فوق العاده
✅ مناسب سکونت و سرمایه گذاری
✅ محیطی آرام و دسترسی عالی

❌مالک 100 ٪ فروشنده

⚜️مسکن راد