ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
98 متر/خاص پسند/ تاپ لوکیشن/ نوساز/فاز1 اندیشه
98 متر/خاص پسند/ تاپ لوکیشن/ نوساز/فاز1 اندیشه
4 ساعت پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
98
ساخت
1403
قیمت کل
8,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
90,816,000 تومان
طبقه
4
❌️ بهترین ها حق شماست، بهترین مشاوره وظیفه ماست❌️
⭕️⚜️دپارتمان بزرگ المپیک⚜️⭕️
⚜️کارشناس و مشاور شما در امور ملکی : خانم جواهری⚜️
✅ 98 متر، نسخه محدودی برای انتخاب های خاص
جزو حوزه ثبتی تهران
فاصله تا میدان آزادی 20 دقیقه
⚜️ اعتماد شما اعتبار ماست⚜️
☎️پاسخگویی از ساعت 8صبح تا 12 شب☎️
❗❗❗بازدید همه روزه حتی در ایام تعطیل❗❗❗
⭕️⚜️دپارتمان بزرگ المپیک⚜️⭕️
⚜️کارشناس و مشاور شما در امور ملکی : خانم جواهری⚜️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت