تائید
فروش مسکونیآپارتمان98 متر2خواب . تکواحدی . بهترین لوکیشن

98 متر2خواب . تکواحدی . بهترین لوکیشن

1 روز پیش در ایرانشهر

متراژ
98
ساخت
1374
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏183,673,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا

خانه ای که برای آرامش شما طراحی شده است
با همراهی و پشتیبانی گروه بزرگ کوچ در سریعترین زمان ممکن در دسترس شما قرار میگیرد

98 متر
دوخواب
تک واحدی
پارکینگ بالکن انباری
نورگیر عالی شمالی جنوبی
قابل چیدمان
لوکیشن عالی
فروشنده واقعی

برای هماهنگی بازدید و مشاوره از ساعت 10 صبح تا 9 شب همراهتونیم

کارشناس تخصصی منطقه . خانم عطاران