تائید
فروش مسکونیآپارتمان98 مترفول شخصی ساز

98 مترفول شخصی ساز

1 هفته پیش در فاز 8

متراژ
98
ساخت
1404
قیمت کل
‏8,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,755,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅98 متر شخصی ساز
✅طبقه اول
‏✅2 خواب
✅فول کلید نخورده
✅ مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری
✅مبلغ 300 میلیون بابت پایان کار از قیمت کل کسر گردیده
✅خرید مستقیم از مالک
✅واحد از مرحله خاک تا فول موجود
✅ مشاور شما یراقچی