تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متر*اوکازیون*تاپ لوکیشن*نجارزادگان

98متر*اوکازیون*تاپ لوکیشن*نجارزادگان

6 روز پیش در استاد معین

متراژ
98
ساخت
1404
قیمت کل
‏18,250,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏186,224,489,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
هوالرزّاق

عرض ادب و احترام

!! فرصتی بی نظیر فقط در این هفته !!
تجلی نور و زیبایی

# 85 متر آرامش
# 2 خواب دلباز

فتاح