تائید
فروش مسکونیآپارتمان98متر فول امکانات فاطمی غربی

98متر فول امکانات فاطمی غربی

21 ساعت پیش در نصرت

متراژ
98
ساخت
1390
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏234,693,000 تومان
طبقه
2
98متر فول امکانات
5طبقه 2واحدی
پارکینگ سندی طبقه همکف
آسانسور /انباری/ بالکن

مالک معاوضه با تکواحدی 100 متر هم دارند
________________________________
املاک سبز
مشاور و کارشناس منطقه؛ احسان