تائید
فروش مسکونیآپارتمان99 متر جنت اباد شمالی

99 متر جنت اباد شمالی

6 ساعت پیش در جنت‌آباد شمالی

متراژ
99
ساخت
1402
قیمت کل
‏32,670,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏330,000,000 تومان
طبقه
3
جانمایی جکوزی
اسانسور 10 نفره
همه چی تمام و بهترین
قیمت درج شده دراگهی واقعی و بدون تخفیف و زمان محدود
((((((فایل شخصی مستقیم به مصرف کننده واگذار میشود ))))))
****خواهشمندم ازاملاک و بنگاه محترم فعالیت و پیگیری نشود ممنون و سپاس****
تماس هماهنگی و بازدید از 10 صبح الی 8 شب
سند اماده محضر .