ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
99 متر دو خواب نوسازی شده تک واحدی ترکمنستان
99 متر دو خواب نوسازی شده تک واحدی ترکمنستان
21 ساعت پیش در سهروردی شمالی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
99
ساخت
1388
قیمت کل
24,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
251,515,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
*فرصتی ویژه جهت خرید آپارتمان*
98 متر دو خواب
مشاور قادری
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس مسکن ۲۰ ، مرجع قیمت
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت