تائید
فروش مسکونیآپارتمان99 متر نور و زیبایی *پارکینگ سندی*کم واحد

99 متر نور و زیبایی *پارکینگ سندی*کم واحد

21 ساعت پیش در مروارید شهر

متراژ
99
ساخت
1402
قیمت کل
‏11,020,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,313,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐️هر جزئی از این خانه با سلیقه و کیفیت ساخته شده است.

✅99متر
✅پارکینگ سندی
✅اسانسور
✅هرطبقه2واحد
✅کلا6واحد
✅طبقه ی دوم
✅روبه نما+روبه آفتاب
✅دوکله نور
✅بازسازی فوق العاده
✅روبه نمای اصلی
✅پکیج رادیاتور
✅کابینت های گلاس ترک درجه1
✅نورپردازی شیک
✅دوخواب بزرگ و نورگیر
✅نقاشی روغنی
✅کافه بار+ تی وی وال
✅درب ریموت

⭕️ملک واقع رر اندیشه میباشد.
⭕️⭕️کد فایل 1039

✨️مشاور ملکی شما: محمدلو

آدرس دفتر : فاز یک اندیشه بلوار دنیا مالی بعد از 15 غربی بین خ سازمان و پارسا