تائید
فروش مسکونیآپارتمان99 متری بی همتا/جنب مترو ویو پارک مشاهیر

99 متری بی همتا/جنب مترو ویو پارک مشاهیر

1 روز پیش در فاز 2

متراژ
99
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏35,353,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
✨️به نام خدا خالق یزدان ✨️
واحد کلید نخورده، فول دیزاین، همون واحدی که دنبالش میگردی
_________________
✔️جنب پارک مشاهیر ویو ابدی فاز 4

✔️کناف کاری شده سقف کناف نورپردازی درجه 1

✔️آینه کاری شده، کاغذ دیواری ایتالیایی

✔️سرتاسر کابینت هایگلس
✔️گاز رومیزی، هود مخفی،

سینک ،شیرآلات ،پکیج ،رادیاتور ،کولر آبی، توالت فرنگی، درب آکاردئونی
✔️دو اتاق خواب ها کمد دیواری، نورگیر، کناف کاری شده و..
______________
دسترسی به مترو،مدرسه، پمپ بنزین، نانوایی، بیمارستان و...
__________________
با عرض پوزش املاک تماس نگیرید

‼️‼️واحد مخصوص سخت پسند ها ‼️‼️

بازدید=خرید از مسکن آبشار

مشاور شما رامین