تائید
فروش مسکونیآپارتمان99 متری / دو خواب / نوساز / کیا منصوری شهرارا

99 متری / دو خواب / نوساز / کیا منصوری شهرارا

2 هفته پیش در شهرآرا

متراژ
99
ساخت
1402
قیمت کل
‏31,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏313,131,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خداوند بخشنده مهربان

سلام ارادت

واحد 99 متری ( فول امکانات منطقه )

دو خواب با نور ونقشه عالی

دو واحدی ( شرقی و غربی )

سالن سر تا سر پرده خور و غرق نور جنوب

بالای کیا منصوری و تاپ شهرارا

مالک فروشنده واقعی در این بازار فعلی مسکن

سوالی بود در خدمتتون هستم

این بازدید رو از دست ندهید

مسکن زندگی : مسعود خوشرو