تائید
فروش مسکونیآپارتمان99متر تک واحدی صالحیه (گلستان ها)

99متر تک واحدی صالحیه (گلستان ها)

15 ساعت پیش در گلستان

متراژ
99
ساخت
1402
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏45,959,000 تومان
طبقه
1
«بانک املاک میثم»
خونه رویاییت همینجاست…!
مشخصات ملک:
✅محدوده گلستان ها
✅99متر
✅تک واحدی
✅دو خواب
✅5طبقه
✅فول امکانات
✅قولنامه ای (ثبت در سامانه کاتب)
✅طبقه اول
✅دارای آسانسور

_قابلیت رهن تا 600میلیون تومان
_نقدینگی شما فقط 3،950 !!!

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید.
مشاور شما:خانم علیپور