99متر دوخواب نوساز سازه بی نظیر در فریبا گلستان 31
3 ساعت پیش در منظریه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
99
ساخت
1403
قیمت کل
8,415,000,000 تومان
قیمت هر متر
85,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
کد اگهی 033
واقع شده در خیابان فریبا ( گلستان 31 )
سند تک برگ بوده و اماده انتقال
موقعیت مکانی با بهترین دسترسی به خیابان اصلی و مراکز خرید
سازه ای اعیانی و فراتر از منطقه استفاده شده از بهترین متریال ساخت
حیاط محوطه کاری شده ورودی بسیار شیک با لابی مبله
99متر دوخواب پلان مهندسی کاربردی و خوش چیدمان
فول امکانات پارکینگ انباری اسانسور و بالکن
با نصبیات کامل و درجه یک کلیه برند
قابلیت رهن مستاجر به مبلغ 900میلیون
جهت کسب اطلاعات تکمیلی و بازدید تماس حاصل فرمایید
املاک مرکزی با دوشعبه فعال در منطقه
محمد نجفی هستم مشاور و همراه شما در امورملکی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.