تائید
فروش مسکونیآپارتمان99متر/نوساز/زیر قیمت منطقه/فول

99متر/نوساز/زیر قیمت منطقه/فول

2 روز پیش در انبار نفت

متراژ
99
ساخت
1404
قیمت کل
‏10,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏105,050,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
99متر/2خواب

سالن مربع بدون پرتی/نورگیر عالی

فول کابینت/ 2خواب تخت خور مستر

850 در رهن تا برج 6 از قیمت کل کسر می گردد

10درصد برای سند 1تومن/بالکن/پارکینگ سندی بدون مزاحم

این مبلغ درج شده با پارکینگ میباشد اولین بازدید مساوی خرید

کارشناس تخصصی منطقه علیپور