تائید
فروش مسکونیآپارتمان99متری فوق العاده شیک و زیبا فاز6شمال

99متری فوق العاده شیک و زیبا فاز6شمال

6 ساعت پیش در فاز 6

متراژ
99
ساخت
1402
قیمت کل
‏3,320,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏33,535,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅ عکسهای خود واحد میباشد ✅
شمال فاز6
دارای پارکینگ محوطه ای محصور
آسانسور فعال دارای آسانسور
کاملا محصور شده با امنیت بسیار بالا
محوطه سازی عالی دسترسی آسان به پارک سوپر مارکت و نانوایی
⬅️ 100 قدم تا فروشگاه جانبو و کوروش،باشگاه بدنسازی و رزمی، مدرسه و نانوایی و....
امکانات داخلی واحد بسیار فول ،شیک با بهترین متریال و دیزاین بروز و جدیدترین طراحی
♻️♻️♻️ واحد مشابه موجود است ♻️♻️♻️