تائید
فروش مسکونیآپارتمان«بهشتی»110متر/سه خواب/فول بازسازی تک واحدی

«بهشتی»110متر/سه خواب/فول بازسازی تک واحدی

2 روز پیش در شهید بهشتی (مشهد)

متراژ
110
ساخت
1389
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,909,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی شده
سرمایش
کولر آبی
تعداد کل طبقات
3
((( به توکل نام اعظمت )))

✅ بعنوان کارشناس ملکی شما میگم، چرا این خانه را دوست خواهید داشت؟
⚜️ برای کم واحد بودنش
⚜️ برای نورگیر بودنش
⚜️ برای بازسازی شده بودنش
✅ مشخصات فنی:
⚜️ متراژ:110متر سه خواب

⚜️ طبقه 3بدون اسانسور

✅ سوالاتی که احتمالاً می پرسید:

❓ آخرین قیمت چقدره؟
برای قیمت نهایی، بهتره بازدید داشته باشید، بعدش برای قیمت قطعی، یه راه حل خوب پیدا می کنیم که راضی باشین

❓ مهم ترین ویژگی این خونه چیه؟
نورگیر،نقشه بدون پرتی

❓ دسترسی هاش چطوره؟
در نزدیکی مترو و بازار محله

❓ وضعیت سند؟
سند شش دانگ تک برگ

❓ آیا میتونم با سند این خونه وام بگیرم؟
با توجه به سال ساخت امکان دریافت وام مسکن دارید

❓ آیا امکان تهاتر هم وجود داره؟
خیر

❓ این خونه چه میزان رهن میشه؟
این ملک تا 900میلیون تومان رهن خواهد شد

❓ چطور بازدید کنم؟
با من (محمد صابری) تماس بگیرین

❤️ تضمین امنیت معامله:
- دارای مجوز رسمی با کد عضویت 18774
- با پشتوانه یک دهه تجربه در حوزه ملکی
- مدیریت و پایش فرآیندهای امن مالی