تائید
فروش مسکونیآپارتمان«خونه ای که فقط وای فای کم داره،بقیه چیزاش اوکیه»

«خونه ای که فقط وای فای کم داره،بقیه چیزاش اوکیه»

1 هفته پیش در شهرک المهدی

متراژ
87
ساخت
1401
قیمت کل
‏2,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,011,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
به نام خدا

با اکسین ملک،آینده بخرید نه ملک!

مشخصات واحد

آپارتمان 87متری دوخوابه فول امکانات
سازه مستحکم بتنی،بسیار خوش ساخت
پارکینگ مسقف و انباری سندی
طبقه دوم آسانسور فعال
تجهیز شده با بهترین متریال
دارای تراس بزرگ و کاربردی
بسیار خوش نقشه قابل چیدمان
------------------------------------------------------

واحد واقع شده در بهترین موقعیت مکانی دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی،مدرسه،فروشگاه،درمانگاه،مترو و...

سند پنج برگی قابل استعلام سه جانبه
فروشنده واقعی،مدارک اماده انتقال 350میلیون رهن واحد از کل ثمن معامله کسر گردیده

بازدید همه روزه حتی روزهای تعطیل
برای هماهنگی بازدید و یا اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
فایل های مشابه مناسب بودجه و سلیقه شما موجود میباشد.