تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاm155ویلایی/خوش قیمت/محدوده فرهنگشهر

m155ویلایی/خوش قیمت/محدوده فرهنگشهر

2 روز پیش در دزفول

متراژ
180
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
155 متر مربع
قیمت کل
‏14,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏91,612,000 تومان
بانک املاک

✅بهترین ها را از ما بخواهید✅
__

⭕️متراژ زمین 155 متر
⭕️زیر بنا180 متر
⭕️زیرزمین به صورت سوییت مجزا به متراژ 30متر
⭕️سه خواب استاندارد
⭕️سند عادی
♦️پارکینگ 2 ماشین
⭕️ MDFکابینت تمام
⭕️قیمت قابل مذاکره
⭕️جهت بازدید تماس بگیرید.

___
✅جهت بازدید فایل های مشابه و هرگونه امورات ملکی با ما در ارتباط باشید.

✅خرید فروش
✅رهن اجاره

✅آدرس دفتر:بانک املاک (22بهمن بین شریعتی و 45 متری)