تائید
فروش مسکونیآپارتمانn.d ارتش چیتگر h2 مرجان پدافند

n.d ارتش چیتگر h2 مرجان پدافند

3 ساعت پیش در سرو آزاد

متراژ
151
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏16,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,933,000 تومان
طبقه
20
واحد 151متری دو خواب برج H2
تیپ نقشه قوی