تائید
فروش مسکونیآپارتمانآ پارتمان 206 متر/کاسبی/نوساز/امام رضا/سرایداری

آ پارتمان 206 متر/کاسبی/نوساز/امام رضا/سرایداری

4 ساعت پیش در نوشهر

متراژ
206
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏97,087,000 تومان
طبقه
1
✅آپارتمان 206 متری
✅زیر قیمت منطقه
✅ مدرن /کلید نخورده
✅ 3 خواب/2 خواب مستر
✅طبقه اول
✅ لابی
✅سرایدار 24 ساعته
✅سند تک برگ
✅پارکینگ برای پارک 2 ماشین
✅آسانسور
✅ انباری
✅ فرعی برند در بلوار امام رضا
✅ لوکیشن با امنیت بالا
✅دسترسی آسان به مراکز خرید
✅ قیمت کارشناسی متری 130 میلیون تومان
✅ قیمت فروش متری 100 میلیون تومان
✳️ فایل های مشابه موجود است

خانم بابایی
گروه توسعه و سرمایه گذاری ویلاپ