تائید
فروش مسکونیآپارتمانآ پارتمان 225 متر در شیمی گیاه

آ پارتمان 225 متر در شیمی گیاه

10 ساعت پیش در شیمی‌گیاه

متراژ
225
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏31,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,000,000 تومان
طبقه
4
یک واحد 225 متری بسیار خوش نقشه و کاربردی، مناسب خانواده های پرجمعیت و سخت پسند
ساختمان نوساز و واحد کاملاً صفر (بدون سکونت)

✨ مشخصات واحد:

3 خواب بزرگ و استاندارد
1 خواب مستر با سرویس مجزا
سالن پذیرایی بسیار وسیع و نورگیر
نورپردازی حرفه ای و اجرا شده در سقف
کابینت های مدرن و باکیفیت نصب شده
کمد دیواری جادار در اتاق ها
واحد صفر با متریال نو
هر طبقه 2 واحد (ساختمان خلوت و منظم)

مناسب سکونت خانوادگی لوکس، فضای کاملاً کاربردی با چیدمان راحت