تائید
فروش مسکونیآپارتمانآ پارتمان 95متری سعادت آباد بالای کاج

آ پارتمان 95متری سعادت آباد بالای کاج

6 روز پیش در سعادت‌آباد

متراژ
95
ساخت
1385
قیمت کل
‏27,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏292,631,000 تومان
طبقه
3
تمامی مشخصات واقعی میباشد
برای بازدید و ارسال تصاویر بیشتر تماس حاصل فرمایید
مشاور:شیرازی
املاک یوسفیان