تائید
فروش مسکونیآپارتمانآ پارتمان لوکس 140 متری/صفر/ 8دی/معلم/3 خواب

آ پارتمان لوکس 140 متری/صفر/ 8دی/معلم/3 خواب

13 ساعت پیش در صفاری

متراژ
140
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏137,142,000 تومان
طبقه
4
✅ سه خواب
✅ پارکینگ اختصاصی با قابلیت پارک دو خودرو
✅ نورپردازی، لاین نوری ، هالوژن
✅ پکیج
✅ لوله کشی اسپیلت
✅ طبقه چهارم از چهار واحد
✅ تک واحدی
✅انباری روی سقف
کد : 408
«املاک آسایش میدان سرگل »
⭕️ مشاور شما در امور املاک ، طاها ⭕️