تائید
فروش مسکونیآپارتمانآجودانیه 120متر/نوساز و کلیدنخورده/ مینیمال

آجودانیه 120متر/نوساز و کلیدنخورده/ مینیمال

18 ساعت پیش در آجودانیه

متراژ
120
ساخت
1405
قیمت کل
‏65,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏541,666,000 تومان
طبقه
2
این واحد در تاپ لوکیشن آجودانیه،با دسترسی عالی و
با دید و فضای کاملا مشجر و بدون مشرف واقع شده.

متراژ این واحد 120 متر بدون هیچ فضای پرت و دارای 2خواب با نور مستقیم و بدون پاسیو از جنوب و شرق هست.

ورودی این ساختمان نوساز و کلید نخورده لابی مختصر و در فضای بام دارای روف گاردن می باشد.

برای اطلاعات و موارد مشابه بیشتر همه روز از ساعت 9 تا 23 تماس بگیرد.

مشاور شما:مزلقانی