تائید
فروش مسکونیآپارتمانآخرین انتخاب/265متر/نیاوران

آخرین انتخاب/265متر/نیاوران

18 ساعت پیش در حصار بوعلی

متراژ
265
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏132,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐️مسکن بزرگ پارامیس⭐️

فایل کاملا شخصی

265متر ، 3 خواب

و...

‼️تمام فایل های زیر قیمت منطقه از ما بخواهید‼️

مشاور : آریامنش