تائید
فروش مسکونیآپارتمانآزادگان/200متر/تکواحدی یک از 2 قدرااسهم دار

آزادگان/200متر/تکواحدی یک از 2 قدرااسهم دار

2 روز پیش در قزل قلعه

متراژ
200
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏93,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏465,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
2
باسلام
یک واحد از 2 واحد
طبقه اول 200 متر 3 خواب
زمین 400 متر با بر 13/5
200 متر قدرالسهم
به قیمت رسیده زیر قیمت منطقه
پارکینگ / انباری / حیاط مشاع / حیاط خلوت اختصاصی
بهترین خرید برای سکونت و سرمایه گذاری با آینده درخشان

ملک المثنی ندارد