تائید
فروش مسکونیآپارتمانآسانسور دار/قائمیه اسلامشهر/سند تک برگ

آسانسور دار/قائمیه اسلامشهر/سند تک برگ

2 روز پیش در شهرک قائمیه

متراژ
54
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏2,760,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,111,000 تومان
طبقه
1
⚜️ دپارتمان املاک بزرگ آداک ⚜️

❌️ این قیمت فقط برای امروز میباشد ❌️

❗️ با 2760 میلیون نقدینگی صاحب خانه شوید ❗️

⚫️ مناسب سکونت و سرمایه گذاری مطمئن ⚫️

‼️مبلغ 200 میلیون ماهی 4 تومن رهن مستاجر

‼️مالک فروشنده واقعی و منصف

〽️54 متر یکخواب طبقه اول
〽️کابینت بندی تکمیل و نورگیر مناسب
〽️خوش چیدمان
〽️دسترسی عالی به بافت قائمیه
〽️سند تک برگ و آماده انتقال

☎️ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ☎️

⚜️مشاور و کارشناس امور ملکی: خانم دارابی

آدرس دفتر ما: اسلامشهر،شهرک قائمیه،انتهای کوچه43،خیابان باغستان،نبش فرهنگ 2