ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آماده سکونت و سرمایه گذاری
21 ساعت پیش در فاز 2
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1403
قیمت کل
2,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
23,333,000 تومان
طبقه
6
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هوالرزاق
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما عزیزان.
☑️واحد فوق واقع در فاز 6 میباشد☑️
☑️90 متر☑️
☑️فول امکانات☑️
☑️دو خواب☑️
☑️سند و مدارک تکمیل و همراه با استعلام بروز☑️
50 میلیون هزینه فعال کردن آسانسور ، هر طبقه 8 میلیون.
مشاوره رایگان جهت رفاه همشهریان و سرمایه گذاران محترم.
ساعت پاسخ گویی : از 9 صبح الی 9 شب
شهر فرصت های طلایی (پرند)
مشاور و کارشناس امور ملکی شما در پرند : جعفری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت