تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپا تمان 140 متری نگارستان ها

آپا تمان 140 متری نگارستان ها

3 روز پیش در خرم آباد

متراژ
140
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏6,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,142,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آپارتمان 140 متری نگارستان

3خواب

1خواب مستر

طبقه 5

تحویل برج 3

عالی ترین موقعیت و فوق العاده میشه گفت قیمت استثنایی

پارکینگ

انباری

خام تحویل

فروش فوری فوری

ما برای خانه دار شدن شما تلاش می کنیم

از موقعیت عالی استقبال کنید

اعتماد شما اعتبار ماست

املاک کلید با 20 سال سابقه کاری و خدمت گذاری درخدمت شماست

عالی ترین موقعیت قیمت مناسب

خرید فروش رهن

مشارکت با صاحبان ملک با برترین مهندسین

مدیریت آژانس:جناب آقای دلفان

کارشناس ملکی:آقای مقدم