⚡️دپارتمان مِلکِ نـیـوار⚡️
✨ رسالت ما رساندن شما به خانه یِ رویاهایتان ✨
با سلام
✅آدرس ملک محله3 ( مجتمع آفتاب 2)
✅آپارتمان 78 متر
✔️دوخواب
✔️امکان اخذ وام تا سقف 1 میلیارد تومان
✔️در صورت کمبود نقدینگی به 200 میلیون تمام رهن واگذار میشود
✔️شرایط خرید:
✔️2450 میلیون نقد + 1 میلیارد وام = 3450 میلیون قیمت کل واحد
✔️2250 میلیون نقد + 1 میلیارد وام + 200 میلیون رهن = 3450 میلیون قیمت کل واحد
✔️سند تک برگ
✔️طبقه 7 ( واحد 2 نبش می باشد غرق نور)
✔️با نصبیات تکمیل
✔️نقشه مهندسی و بدون پرتی
✔️محیطی آرام ، کم تراکم ( هشت واحدی )
⭐️قابل مذاکره
⭐️فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران و منطقه ای خوش نشین برای سکونت
☎️تماس بگیرید زراعتی هستم
شهرجدید سهند فاز 1 میدان مادر نبش گلبهار 22
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.